KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15636114
nr 1563 6114
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, höns, numrerade 1-2/7, yttermått inklusive ram: 25x31 - 31x25 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:35:00
11/9 20:07:50
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad